Rukometašice Napretka poražene od Medicinara

Postavljeno: 21.09.2024

U okviru trećeg kola Super lige Srbije u rukometu za žene,rukometašice Napretka su izgubile od ekipe Medicinar u Šapcu rezultatom 31:28(15:18).Kruševljanke su u prvih trideset minuta bile neuporedivo bolje od ekipe domaćina na ovom susretu,polazilo im je sve od ruke i u fazi napada i u fazi odbrane i taj deo susreta su rešile u svoju korist rezultatom 18:15.

U drugom poluvremenu odnos snaga na terenu se u velikoj meri menja,kvalitetna ekipa Medicinara uspeva da poveže sve konce igre,pojačava odbranu,ubrzava napad i na kraju utakmice dolaze do pobede rezultatom 31:28.

Posle tri odigrana prvenstvena kola rukometašice Napretka se nalaze sa skorom od jedne pobede i dva poraza,sa osvojena dva boda na osmom mestu na tabeli Super lige Srbije.

U sledećem četvrtom kolu koje se igra nakon pauze u prvenstvu uslovljenje reprezentativnim obavezama 05/06.10.pod Bagdalom dolazi lider na tabeli Železničar iz Inđije,koji u dosadašnjem delu prvenstva ima maksimalan broj pobeda.