Rukometašice Napretka pobedile Bekament BB

Postavljeno: 15.09.2024

U drugom kolu Super lige Srbije za rukometašice,hrabre i motivisane Kruševljanke su u uzbudljivoj završnici neizvesnoj do njenog samog kraja uspele da ostvare sasvim zasluženu i minimalnu ali najslađu pobedu sa jednim golom razlike nad veoma dobrom i kvalitetnom ekipom Bekament BB iz Aranđelovca rezultatom 26:25(16:14).

Tokom čitavog susreta Napredak je vodio, bio bolji, napad im je delovao sigurnije, međutim gošće u samom finišu utakmice hvataju priključak smanjuju rezultat na jedan gol zaostatka i tako se ulazi u zadnji minut utakmice gde rukometašice Napretka uspevaju da se odbrane od naleta upornih gošći i tako da dođu do prve pobede i prvih osvojenih bodova u ovogodišnjem šampionatu. U sledećem trećem kolu Kruševljanke gostuju već u petak 20.09. u Šapcu kod ekipe Medicinar,taj susret u Hali sportova Zorka počinje u 19h i 30 minuta.