Rukometašice Napretka izgubile u Šapcu

Postavljeno: 24.03.2024

Rukometašice Napretka su u poslednjem osamnaestom kolu regularnog dela Super lige Srbije za žene izgubile u šapcu od Medicinara rezultatom 31:22 (14:13).

Kruševljanke su bolje otvorile ovaj meč i u osamnaestom minutu vodile sa 10:8, do kraja prvog poluvremena u egal igri Medicinar uspeva da dođe do vođstva i ovaj deo susreta rešava u svoju korist rezultatom 14:13.

Domaće igračice u drugom poluvremenu bolje igraju i ostvaruju veoma važnu pobedu rezultatom 31:22, koja ih vodi u razigravanje za prvaka države play of.

Ovim porazom rukometašice Napretka ovaj deo prvenstva završavaju na devetom pretposlednjem mestu sa sedam bodova, tolko bodova i prenose u play aut i kroz doigravanje za opstanak će potražiti šansu da izbore opstanak i da se i sledeće godine takmiče u najkvalitetnijem rangu.