Rukometašice Napretka izgubile od Železničara

Postavljeno: 09.10.2024

U okviru četvrtog kola Super lige u rukometu za žene,rukometašice Napretka su izgubile u Kruševcu od Železničara iz Inđije rezultatom 29:37(15:20).Kvalitetan sastav gošći koji ima maksimalan broj pobeda u ovogodišnjem šampionatu je tokom čitavog susreta igrao bolje od domaće ekipe,konstantno bio u vođstvu na poluvremenu su imali prednost od pet golova razlike,da bi u drugom poluvremenu  rutinirano meč priveli kraju i zasluženo ostvarili visoku pobedu.

Posle četiri odigrana kola sa skorom od jedne pobede i tri poraza i sa dva osvojena boda,čarapanke se nalaze na devetom mestu na tabeli.U narednom petom kolu koje se igra u subotu 12.10  od 19h rukometašice Napretka gostuju u Novoj Pazovi kod ekipe Mladost.