Poraz rukometašica u Pazovi

Postavljeno: 13.10.2024

U okviru petog kola Super lige Srbije u rukometu za žene, Napredak je izgubio na gostovanju Mladosti u Novoj Pazovi rezultatom 32:30 (15:16)

U prvom delu vodila se ravnopravna borba gde je nakon trideset minuta igre Napredak imao gol prednosti i na odmor otišao sa minimalnim vođstvom rezultatom 16:15.U nastavku, rukometašice Napretka su konstantno u vođstvu, na isteku pedesetog minuta i sa tri gola razlike rezultatom 28:25. Umesto da u poslednjih deset minuta utakmice privedu utakmicu kraju i pobede, dolazi do neshvatljivog pada u igri Napretka gde domaći sastav to koristi, pravi seriju od 7:2 i na kraju ostvaruje pobedu rezultatom 32:30.

Posle pet odigranih kola i učinkom od jedne pobede i četiri poraza, rukometašice Napretka se trenutno nalaze na desetom, poslednjem mestu na tabeli sa dva osvojena boda.

U narednom, šestom kolu u Kruševac dolazi ekipa Naise iz Niša. Komšijski derbi je na programu u Hali sportova 19. oktobra sa početkom u 19:30 sati.