Poraz fudbalera Trayala na startu

Postavljeno: 05.08.2024

U prvom kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije Gumari su izgubili na gostovanju od čačanskog Borca sa 4:0

U duelu dva povratnika na prvoligašku scenu uspešniji su bili domaći. Sve je rešeno u prvom poluvremenu, kada su domaći, a igralo se na stadionu „Radomir Antić“ u Užicu, zbog lošeg stanja terena na stadionu u Čačku, stigli do ubedljivih 3:0. Ključni momenat utakmice dogodio se u 20. minutu, kada je golman Trayala Simić „zaradio“ crveni karton. Trener Momčilović je bio prinuđen da odmah izvrši izmenu, iz igre je povukao napadača Zličića, a mesto između stativa zauzeo je Jovanović.

Čačani su deset minuta kasnije materijalizovali brojčanu nadmoć evro – golom Todosijevića, a u nadoknadi vremena u prvom delu utakmice, posle konfuzije u odbrani, još dve lopte su završile u mreži gostiju iz Kruševca…

Drugo poluvreme bilo je rutinsko odrađivanje posla domaćih fudbalera, koji su dodatno uvećali prednost i uz ubedljiv trijumf od 4:0 upisali prva tri prvoligaška boda.