Plivanje: Uspeh Napretka na turniru u Kragujevcu

Postavljeno: 01.10.2024

Početak nove sezone za plivače Napretka bio je veoma uspešan, s obzirom da su na takmičenju „Kup Kragujevca 2024“ osvojili 11 medalja – tri zlatne, dve srebrne i šest bronzanih

Zapažene rezultate je ostvario Bogdan Aranđelović osvojivši jedno zlatno i dva srebrna odličja. Marta Anđelković je došla do jednog zlata i jednog srebra, a Lazar Stanojević se okitio zlatnom i bronzanom medaljom.

Bronze u različitim kategorijama su osvojili Đorđe Jovanović, Senka Manić i Filip Jovanović. Odličan timski rad i zajedništvo, kruševački plivači su pokazali u štafeti 4×50 dve devojčice i dva dečaka i to u sastavu: Sofija Manić, Marta Anđelković, Konstantin Mrdaković i Bogdan Aranđelović, te su nagrađeni bronzanom medaljom.