Nova pobeda Rasadnika

Postavljeno: 05.12.2023

Sinoć je u Hali sportova, KMF Rasadnik ostvario četvrtu pobedu zaredom. Ovoga puta je pobeđena ekipa Bora rezultatom 4:2

Igrači Vladana Lazarevića su ostvarili novu pobedu u okviru 8. kola FSRIS Regionalne lige – grupa Sever. U zanimljivoj utakmici, Šiljegovčani su vodili na kraju prvog poluvremena 2:1 gde su svi golovi postignuti u roku od 3 minuta.

Prvi gol je postigao Stefan Sibinović u 14. minutu, da bi minut nakon toga Rasadnik duplirao svoju prednost golom Srećka Rajkovića. Gosti su već u 16. minutu prepolovili prednost Šiljegovčana i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Već u drugom minutu nastavka, Rasadnik vodi 3:1 drugim golom Stefana Sibinovića. Aleksandar Milenković je u 36. minutu povisio rezultat na 4:1, dok je ekipa Bora samo ublažila poraz golom dva minuta pre kraja utakmice.

U preostalim rezultatima 8. kola, Despot je pobedio Timok 2013 rezultatom 10:1, Kopaonik je u Brusu takođe bio ubedljiv protiv knjaževačkog Timakuma 9:0, dok su u Majdanpeku Miners i Alas 2023 odigrali nerešeno 4:4. KMF Ćuprija je bila slobodna u ovom kolu.

Nakon sedam odigranih utakmica, uz 5 pobeda i 2 poraza, KMF Rasadnik se nalazi na deobi 2. mesta sa ekipom Kopaonika. Obe ekipe imaju 15 bodova, dok Šiljegovčani imaju bolju gol razliku. U narednom kolu, KMF Rasadnik putuje u Knjaževac gde će igrati protiv ekipe Timakuma čime će se završiti prvi deo sezone.