Meševo i Jedintvo 1936 pobedili

Postavljeno: 31.03.2024

U dvadesetom kolu Srpske lige Istok Meševo je pobedilo Pčinju iz Vranske Banje sa 3:2(0:0).

Posle prvog poluvremena mreže su mirovale, u pedesetsedmom minutu Meševo dolazi u vođstvo golom Anđelković Marka a na 1:1 rezultat poravnava Manasijev Stefan u šezdesetpetom minutu.

Vođstvo od 2:1 ponovo donosi Simić Jovan u sedamdesetom minutu, gosti izjednačuju u sedamdesetosmom minutu golom Ćirković Nebojše, da bi u neizvesnoj završnici pobedu Meševu doneo u poslednjim trenucima na utakmicu Milićević David koji  postiže pobedonosni gol u devedesetom minutu.

Meševo ima trideset i devet bodova i nalazi se na drugom mestu, a u narednom kolu Meševo gostuje kod Paraćinskog SFS Borca u nedelju 07.04. od 11h.