KMF Rasadnik bolji od Minersa u Majdanpeku

Postavljeno: 25.03.2024

Futsaleri Rasadnika su osvojili nova tri boda, ovog puta pobedom u Majdanpeku protiv domaćeg Minersa rezultatom 6:2 (1:1 poluvreme)

Miners je pružio odličan otpor favorizovanim gostima u prvom poluvremenu, što je rezultiralo njihovim vođstvom u 13. minutu. Šiljegovčani dolaze do izjednačenja preko Stefana Sibinovića u 17. minutu, pa se rezultatom 1:1 otišlo na odmor.

U nastavku Rasadnik kontroliše igru, pa su gosti u 27. minutu postigli dva gola. Prvo je precizan bio Mladen Jezdić, da bi nedugo zatim Sibinović postigao svoj drugi gol na utakmici. Prednost od 4:1 donosi Aleksandar Aleksić u 33. minutu, da bi Miners smanjio na 4:2 golom Jovanovića tri minuta kasnije.

Konačan rezultat 6:2 je postavio Andrija Jevtić golovima u 38. i 39. minutu, čime je KMF Rasadnik došao do 9. pobede u 12 odigranih utakmica.

Preostale utakmice 13. kola Regionalne lige – grupa Sever su na programu večeras i sutra, a sastaju se: Bor – Despot, Alas 2023 – Timakum i Ćuprija – Timok 2013, dok je Kopaonik iz Brusa slobodan u ovom kolu.