Jedinstvo 1936 nerešeno, Meševo izgubilo

Postavljeno: 24.03.2024

U okviru devetnaestog kola Srpske lige Istok, Jedinstvo 1936 je igralo nerešeno u Jagodini sa istoimenom ekipom 1:1, poveli su Kruševljani u 35 minutu preko Mitra Radivojevića,domaćin se ipak spasao od poraza i izvukao bod u poslednjim sekundama na meču,tačnije u debeloj sudijskoj nadoknati u 96 minutu kada je Zogović Jovan pogodio mrežu Jedinstva 1936.

Jedinstvo 1936 ima 27 boda i nalazi se na sedmom mestu na tabeli,a u narednom kolu 30. marta od 15h i 30 minuta dočekuje Žitorađu. Meševo je izgubilo u Nišu od Sinđelića sa 3:2, svi golovi na ovom meču su postignuti u prvom poluvremenu: Ikić Petar u 10 minutu, Stojković Aleksandar u 28 minutu i Zajić Dimitrije u 39 minuta za Siđelić, dok su golove za Meševo postigli Jovanović Ognjen u 13 minutu i Milićević David u 25 minutu.

Posle ovog poraza Meševo sa 36 boda je na deobi drugog mesta sa Sinđelićem i Radničkim iz Pirota.U narednom kolu na svom terenu dočekuju Pčinju iz Vranjske Banje u subotu 30.03. sa početkom u 15h i 30 minuta.