„Gumarima“ sva tri boda u Pančevu!

Postavljeno: 29.03.2021

U 24. kolu Prve lige Srbije, FK Trajal došao do važne pobede protiv Železničara, koga je u Pančevu nadigrao sa 2:1

Trajal je napokon uspeo da se bodovno uzdigne iznad kritične zone. Devetom pobedom u ovom prvenstvu, Kruševljani su se popeli na deveto mesto na tabeli i prvenstvo mogu da nastave opuštenije, mada sa respektom svakog sledećeg protivnika kako bi današnji brejk u Pančevu imao puni smisao.

Trajal je poveo u prvom delu utakmice, u 23. minutu, preko Igora Savića i tim se rezultatom otišlo na odmor. Uspeli su domaći fudbaleri da dođu do izjednačenja, kada je u 70. minutu Predrag Simikić postigao gol za 1:1. U 82. minutu, međutim, Predrag Pavlović postiže gol za pobedu i tri važna boda za ekipu iz Kruševca.

„Gumari“ sada imaju 32 boda, samo jedan manje od RFK Grafičara na osmom mestu. U sledećem kolu ugostiće GFK Dubočicu iz Leskovca koja dolazi pod pritiskom osvajanja bodova neophodnih za opstanak, ali bi dobrim rezultatom koji se očekuje Trajal mogao da se stabilizuje na tabeli.