Fudbaleri Napretka sutra gostuju na TSC Areni

Postavljeno: 25.09.2023

U devetom kolu Mozzart Bet Super Lige Srbije Napredak sutra (19:05 časova) gostuje kod lidera TSC – a

Ekipa iz Bačke Topole nalazi se na čelu tabele, uz Crvenu zvezdu je najefikasnija u ligi, a odbrana TSC – a je primila samo šest golova na sedam utakmica. Pokazatelji  da Čarapane čeka izuzetno težak ispit…

-Spremali smo se da i mi imamo veliki uticaj na igru, bez obzira što znamo da je TSC veoma kvalitetna i organizovana ekipa, a činjenica da igraju u Evropi svedoči o tome sa kakvim igračkim kadrom raspolažu. Što se nas tiče, imali smo dodatnih sedam dana da uigramo nove igrače. Sigurno da nas očekuje zahtevna utakmica, potrudićemo se da se domaćin ne oseća komforno i da ne uspostavi organizaciju igre kakvu želi. I sve smo uradili u pripreme utakmice kako bi i imali značajnu ulogu i pokazali kakvim kvalitetom raspolažemo. Pozicija na tabeli u ovom trenutku ne zadovoljava ni mene, ni igrače, ni ljude u Klubu i želimo u Bačkoj Topoli da dopišemo nove bodove, kako bi što pre došli na poziciju, na kojoj sebe vidimo – istakao je na današnjoj konferenciji za medije, pred put u Bačku Topolu, šef stručnog štaba Dragan Perišić.

Jedan od Napretkovih aduta na TSC areni svakako će biti povratnik pod Bagdalu Nebojša Bastajić.

-U Novom Pazaru, u prethodnom kolu smo odigrali veoma dobro drugo poluvreme, nažalost rezultat nije bio očekivani i sada je vreme da nam se to vrati. Protivnik je izuzetan, ali ako mi budemo pravi, željeni rezultat neće izostati, a svaki pozitivan je dobar – naglasio je krilni napadač Nebojša Bastajić.

Nadovezao se Napretkov strateg Dragan Perišić:

-Drugo poluvreme u Novom Pazaru je jedini način na koji mogu da se donose bodovi sa gostovanja i da se pobeđuje kod kuće.