Druga uzastopna pobeda Trayalovih fudbalera

Postavljeno: 26.10.2024

U 13. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije Gumari su ubedljivo, sa 3:0, savladali Smederevo 1924

Dugo je pulenima trenera Dejana Brankovića trebalo da slome otpor iskusnih Smederevaca, ali upornost se isplatila i na kraju su upisali ubedljivu pobedu, drugu uzastopnu i značajno popravili šanse u borbi za plej – of…

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali su viđene četiri dobre šanse, po dve na obe strane. U nastavku dominacija Kruševljana. Posle samo desetak minuta na terenu, u 77. i pravovremenog pasa Čumića u prostor, u punom trku Marković je lobovao Stankovića, za erupciju oduševljenja među navijačima. Posle asistencije, upisao se Čumić i u listu strelaca. Proigrao ga je lepo Đurović, usledio je snažan i precizan udarac i na semaforu je zasvetlelo – 2:0!

I kada se očekivao kraj utakmice viđen je još jedan efektan gol. Čumić je poslužio Marinkovića, koji je iskosa, sa leve strane, sa dvadesetak metara odapeo kao iz katapulta i „overio“ pobedu.

Posle 13. kola Trayal je na 11. poziciji na tabeli, sa 14 bodova. U sledećem kolu Gumare čeka teško gostovanje kod Mačve u Šapcu.