Dragan Perišić, trener FK Napredak jasan – Vreme je za golove i bodove

Postavljeno: 11.08.2023

U trećem kolu Mozzart Bet Super lige Srbije fudbaleri Napretka u nedelju (18:55 h) dočekuju novosadsku Vojvodinu.

Oba tima su bez pobede u prva dva kola, ali i bez postignutog gola i predstojeću utakmicu čekaju sa željom da se rehabilituju za loš start. Šef Napretkove struke Dragan Perišić poručuje da su igrači odlično radili tokom minule nedelje i da će na teren izađi maksimalno motivisani sa željom da se pomere sa „mrtve tačke“…

-Znamo da igramo protiv ekipe koja je u sličnoj situaciji kao mi, ali uvek se bavim mojoj ekipom. Kratko ću se osvrnuti na prethodnu utakmicu koju smo izgubili 4:0. Nije prijatno kada je rezultat takav, posebno kada je posle prvog poluvremena 3:0 i kako god to zvučalo, na momente smo pokazali jedan veliki kvalitet, ali rezultat nas nije ispratio. Najbitnije je sada koji će rezultat biti u nedelju i kako ćemo je odigrati. Vreme je da pokažemo kvalitet ove cele grupe, da svi zajedno izađemo na teren sa ciljem da se pokrenemo, da počnemo da upisujemo bodove i dajemo golove – naglasio je na današnjoj konferenciji za medije strateg Čarapana Dragan Perišić.

Da će igrači učiniti sve što je do njih da konačno obraduju navijače, uverava mladi defanzivac Vladimir Prijović:

-Svesni smo težine zadatka koji nas čeka i važnosti predstojećeg duela sa Lalama. I znamo šta nam je činiti. Moramo od prvog minuta da budemo maksimalno koncentrisani, disciplinovani i da mi budemo ti koji će držati situaciju na terenu pod kontrolom.