Ćićevac: Izgradnja kanalizacione mreže teče planiranom dinamikom

Postavljeno: 05.03.2025

Radovi na izgradnji kanalizacione mreže u opštini Ćićevac odvijaju se po planu i u skladu sa utvrđenom dinamikom. Trenutno su u toku iskopi i polaganje cevi u nekoliko ulica u Pojatu 

Predsednica opštine Ćićevac, dr Mirjana Krkić, istakla je da će, nakon Pojata, radovi biti nastavljeni u Stalaću, dok će nakon toga početi radovi i u samom Ćićevcu. Plan za ovu godinu je izgradnja 30 kilometara kanalizacione mreže.

Projekat „Čista Srbija”, koji sprovodi Ministarstvo građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, a realizuje kineska kompanija CRBC, obuhvata izgradnju čak 61-og kilometra kanalizacione mreže na teritoriji cele opštine Ćićevac.

Ovaj veliki infrastrukturni poduhvat obuhvata svako veće naselje u opštini, što će značajno poboljšati sanitarne uslove i kvalitet života građana.

O. M.

Foto: Temnić info

 

Ostale vesti

Komentari

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *

back-to-top