Zona Zapad: Prvi poraz Trsteničana, kruševačko Jedinstvo u sve boljoj formi

Postavljeno: 06.09.2021

SFS Borac i Orlovi ostali su neporaženi posle prva tri kola prvenstva fudbalske Zone Zapad

U aktulenom kolu, Orlovi su u Jasenovu lako došli do pobede protiv Župe sa 4:1, u meču u kome je nadigrana ekipa iz Aleksandrovca do počasnog gola došla u poslednjem minutu. Sve je, ipak, ostalo u senci visokog trijumfa SFS Borca protiv OFK Lugimira sa čak 8:0.

Zanimljivo je da su mreže na toj utakmici mirovale sve do 43. minuta, a onda se domaći tim raspucao, da bi Ilić, Pavlović i Rajković postigli po dva gola.

Kruševačko Jedinstvo je posle poraza u prvom kolu od lidera na tabeli, zabeležilo i drugu uzastopnu pobedu – slavilo je u lokalnom derbiju u Majdevu protiv Sloge sa 2:0, dok je Trstenik prvi put u ovom kolu poražen – u Ćupriji ga je Morava nadigrala sa 2:0.

Na tabeli su u vođstvu SFS Borac i Orlovi sa maksimalnim brojem bodova, a prvenstvo se nastavlja ovog vikenda četvrtim kolom.