Železničar bolji od Trajala (1:0)

Postavljeno: 14.08.2022

• U trećem kolu Prve lige Srbije, domaći tim pobedio u Pančevu. Sledeći protivnik Trajala u Kruševcu Zlatibor

Upozoravao je trener kruševačkog tima Ivan Radivojević da ga u Pirotu očekuje težam meč protiv kvalitetnog protivnika. Zato su „gumari“ odlučno i borebno ušli u meč, stvorivši nekoliko lepih prilika, koje Golubović, Radivojević i Stojanović nisu uspeli da iskoriste. Ali je zato Dario Grgić u 28. minutu iskoristio svoju šansu i doveo domaći tim u vođstvo.

Slično se igralo i u nastavku utakmice. Nastavili su fudbaleri Trajala da atakuju na gol protivnika, ali je odbrana Železničara uspešno neutralisala njihove napade, ne dozvolivši da gosti dođu do većih šansi. Tako se stiglo i do kraja utakmice, završene minimalnom pobedom Pančevaca sa 1:0.

Trajal i posle trećeg kola ostaje na bodovima sa starta takmičenja, ima ih tri i u narednom kolu u Kruševcu dočekuje ekipu Zlatibora.