Trajal uspešan na startu

Postavljeno: 02.08.2022

„Gumari“ su uspešno otvorili novo prvenstvo Super lige Srbije, pobedom protiv Rada sa 2:1

Početak nove sezone po meri je Kruševljana. Trajal je u 1. kolu Mocart Bet Prve lige Srbije slavio na gostovanju na Banjici, gde je na stadionu Kralj Petar Prvi nadigrao ekipu Rada sa 2:1.

Do pobede i prvih bodova ove sezone Kruševljani su došli nakon rezultatskog preokreta. Rad je poveo u 21. minutu goilom Bogdana Mandića, a da na golu „gumara“ nije bilo raspoloženog Alekse Jordanova mogao je da ima i veću prednost. Trajal se prenuo u nastavku utakmice, krenuo je ofanzivnije i to materijalizovao sa dva gola – Filip Krstić je u 69. minutu doneo izjednačenje, a Radosav Aleksić desetak minuta kasnije i pobedu kruševačkoj ekipi, u konačnom skoru sa 2:1.

Prvi meč ove sezone pred svojim navijačima Trajal igra u drugom kolu protiv IMT-a, koji je na startu savladao ekipu Novog Sada sa 4:1.