Trajal u sudijskoj nadoknadi ispustio pobedu

Postavljeno: 06.09.2022

Jedinstvo iz Uba je poraz u Kruševcu protiv Trajala izbeglo u nadoknadi vremena. Filip Avrić je pogodio i “otkinuo” dva boda Trajalu, koji je poveo sa 2:1 autogolom Andrića u 84. minutu.

U utakmici 7. kola Prve lige Srbije Trajal je pred svojim navijačima došao samo do boda, igrajući nerešeno sa ekipom Jedinstva, mada je bio nadomak treće pobede u ovoj sezoni.

Posle neiskorišćenih šansi koje je Trajal imao u prvom poluvremenu, Jedinstvo je u 57. minutu povelo pogotkom Karikarija. Andrija Fratrović je poravnao na 1:1 u 65. minutu, a do rezultatskog preokreta dolazi u 85. minutu, kada je posle centaršuta Miliavljevića Andrić savladao svog golmana, Jovanovića.

Uzbuđenjima, međutim, tu nije bio kraj, jer je u samom finišu meča Filip Avrić postigao izjednačujući gol i doneo ekipi iz Uba važana bod.

Trajal je sa sedam bodova deseti na tabeli, a u narednom kolu gostuje u Beogradu lideru, RFK Grafičaru, koji je odlično otvorio prvenstvo i jedina je neporažena ekipa.

S.M., foto: FK Trayal