Trajal u Kruševcu poražen od IMT-a

Postavljeno: 07.08.2022

„Traktoristi“ sa Novog Beograda u dramatičnom meču na kraju ipak odneli sva tri boda iz Kruševca, zabeleživši pobedu protiv „gumara“ sa 3:2

Posle pobede na gostovanju Radu u prvom kolu novog prvenstva Prve lige Srbije, u kruševačkom timu vladao je umereni optimizam pred prvi meč pred svojim navijačima. Gosti su, ipak, poveli u 17. minutu. Sredojević je slabo vratio loptu glavom ka svom golmanu, to je iskoristio Vidić proigravši Miloša Lukovića koji postiže gol za IMT. Minimalnom prednošću gostiju otišlo se na odmor.

U nastavku je Uroš Stamenić duplirao prednost gostiju u 58. minutu, da bu u sledećih petnaestak minuta usledio poptpuni povratak „gumara“ koji su uspeli da poravnaju rezultat na 2:2. Strelci su bili Stefan Golubović u 65. i Ilija Matejević u 72. minutu.

Ubrzo nakon toga je odličan potez napravio trener IMTZ-a Vasiljević, uveo je u igru Alena Stevanovića koji je odlučio pobednika u 87. minutu utakmice. Udarcem sa ivice šesnaesterca savladao je golmana Jordanova i doneo gostima pobedu.

Trajal je posle dva kola šesti na tabeli sa tri boda, a u narednom kolu gostuje u Pančevu Železničaru.

S.M., Foto: FK Trayal