Trajal ostao bez bodova u Beogradu

Postavljeno: 10.09.2022

RFK Grafičar slavio u osmom kolu Prve lige Srbije protiv Trajala sa 2:0, golovima Mijatovića u 33. i 40. minutu.

Mijatović je bio igrač odluke i dvostruki strelac u Beogradu. Prvi put je golmana Jordanova savladao u 33. minutu, preciznim udarcem sa 16 metara. Sedam minuta kasnije, isti igrač je uspešno okončao napad saigrača i po drugi put zatresao mrežu Kruševljana sa šesnaesterca.

U završnici prvog dela utakmice šansu je imao i Trajal. Radivojević je ušao sa leve strane i šutirao snažno, ali nedovoljno precizno. Imali su “gumari” izglednu priliku i u finišu meča, u kome su bili bolji tim na terenu. Udarac glavom štopera Sredojevića odbranio je Stanković, a Krstić je iz slobodnog udarca bio zamalo neprecizan.

Trajal ostaje na sedam bodova osvojenih u dosadašnjem delu prvenstva, a do sledećih će pokušati da dođe u meču protiv Slobode iz Užica koju dočekuje u Kruševcu.