Slavili i Trajal i Meševo!

Postavljeno: 17.10.2021

U desetom kolu prvenstva Srpske lige grupa Istok, Trajal i Meševo pred svojim navijačima pobedili protivnike – OFK Brzi Brod i Radnički iz Pirota – identičnim reultatom 2:1

Trajal je zadržao status jedine neporažene ekipe Srpske lige Istok i posle desetog kola. Do sedme pobede došli su na Gradskom stadionu u Kruševcu, gde su ekipu Brzog Broda pobedili sa 2:1. Ispostavilo se da je sve rešeno u prvom poluvremenu utakmice, u kome su strelci za kruševački tim bili Terzić i Golubović.

I Meševo je u ovom kolu slavilo, protiv pirotskog Radničkog sa 2:1 i tako zabeležilo treću pobedu ove sezone. Na raskvašenom terenu, domaći fudbaleri bolje su se snašli od protivnika i u korektnoj i fer igri osvojili bodove. Utakmica je takođe praktično rešena u prvom poluvremenu. Radnički je poveo, golom Filipa Stojanova, u 34. minutu. Samo pet minuta kasnije domaći su izjednačili, da bi pred sam kraj prvog dela igre Meševo povelo sa 2:1. U nastavku utakmice mreže su mirovale, tako da je to bio i konačan rezultat.

Trajal je zadržao vodeću poziciju na tabeli sa 24 boda, jednim više od Budućnosti iz Popovca na drugom mestu, dok je Meševo jedanaesto sa 11 bodova. U narednom kolu “gumari” gostuju Vlasini u Vlasotincu, a Meševo Jagodini.