Poraz fudbalerki Napretka, omladincima bod u Beogradu

Postavljeno: 04.10.2020

U osmom kolu Prve lige Srbije, fudbalerke Napredak Juniora 2018. poražene su u Novom Sadu od ekipe Moskve sa 3:1

Fudbalerke domaćeg tima su u prvom poluvremenu stekle dva gola prednosti, pa je izjednačena igra u nastavku utakmice gošćama iz Kruševca mogla da donese samo ublaženi poraz. Kruševljanke su sa tri pobede i dva remija i 11 osvoneih bodova šeste na tabeli, a narednog vikenda u Kruševcu igraju protiv subotičkog Spartaka DOO.

Odigrano je i 12. kolo Omladinske lige Srbije. Fudbaleri Napretka igrali su u Beogradu nerešeno sa Čukaričkim (1:1), dok je Trajal pretrpeo sedmi poraz, u Lučanima od Mladosti sa 3:0. Napredak, trenutno 14. na tabeli sa isto toliko bodova, u idućem kolu dočekuje Radnički iz Niša, dok Trajal sa pretposlednje pozicije dočekuje Spartak ŽK.

I u 12. kolu Kadetske lige Srbije snage su odmerile ekipe Čukaričkog i Napretka u Beogradu. Domaći tim je trijumfovao sa 4:1. Kadeti Napretka su sada 11. na tabeli sa 16 bodova, a narednog vikenda igraju na svom terenu protiv niškog Radničkog.

U nastavku takmičenja fudbalske Srpske lige, Trstenik PPT i Župa osvojili su po bod. Trsteničani su u Resavici igrali nerešeno protiv Rembasa, 1:1, a istim rezultatom završena je i utakmica u Aleksandrovcu između Žuope i Pčinje iz Trgovišta.