Napredak u Antaliji bez postignutog gola

Postavljeno: 27.01.2021

I treći kontrolni meč u Antaliji, u okviru priprema za nastavak prvenstva Super lige, Napredak izgubio kao prethodna dva, sa 1:0

Stara boljka fudbalera Napretka pokazala se i na tri odigrane utakmice u Antaliji. U 270 minuta Kruševljani nisu uspeli da zatresu mrežu protivnika, pa su posle Stal Mjeleca i Alanije poraženi i od Dinama iz Tbilisija sa 1:0.

Jedini gol na utakmici viđen je u 20. minutu, posle centaršuta Tsotsonova, koji je Marušić pretvorio u vođstvo Rusa. Imali su Kruševljani svojih šansi i pre i posle toga, ali su ponovo pokazali nespretnost onda kada je to najmanje potrebno – kada treba dati gol. U prvom poluvremenu prilike su propustili Melunović, Stević i Kočić.

U drugom poluvremenu su igrači Napretka imali inicijativu, ali ne i pravih šansi. Do kraja utakmice viđena je neubedljiva i rastrzana igra, bez pravih kreaicija.

U Antaliji Kruševljane očekuje još jedan kontrolni meč, protiv ruskog SKA iz Habarovska.