Na startu prvoligaškog proleća: FK Trajal poražen od TSC-a

Postavljeno: 27.02.2019

Posle zimske pauze, nastavljeno fudbalsko prevenstvo Prve lige Srbije. U utakmici 23. kola, Trajal je pretrpeo poraz u Bačkoj Topoli od ekipe TSC sa 2:0. Najubedljiviji trijumf u prvom prolećnom kolu ostvario je Metalac, u duelu nekadašnji superligaša slavio je sa čak 7:0 protiv Slobode

Napad TSC-a je, pred svojim navijačima, dva puta matirao odbranu ekipe iz Kruševca. Silađi je, svojim 13. golom u ovoj sezoni, u 12. minutu načeo mrežu Trajala, da bi kompletan posao petnaestak minuta pred kraj utakmice završio Milićević. Ekipa iz Bačke Palanke je vešto iskoristila sve slabosti kruševačkih „gumara“ i do kraja utakmice samo formalizovala ulogu favorita sa kojom ju je započela.

Sa 27 bodova Trajal je 11. na tabeli, a u narednom kolu, 3. marta, od 14 sati pred svojim navijačima igra protiv desetoplasiranog Bečeja 1918.