Košarkaši Napretka poraženi u Kruševcu od lidera

Postavljeno: 05.12.2021

Vodeći na tabeli Druge lige B Pirot stigao je do nove pobede, ovoga puta protiv Napredak Juniora. Slavili su u Kruševcu sa 77:69

Dobro su Kruševljani otvorili utakmicu i posle prvih deset minuta igre vodili su sa 21:14. Ali, sve je zatim rešeno u drugoj deonici, koju su gosti furiozno odigrali i dobili sa čak 31:13. Za spokoj u svlačionici!

U nastavku smo gledali uglavnom izjendačenu borbu u kojoj je Napredak imao svojih trenutaka, ali to nije bilo dovoljno da se stigne protivnik i izbegne još jedan poraz na svom terenu.

Ostali su, tako, Kruševljani posle osmog poraza ove sezone i deset osvojenih bodova na pretposlednjem mestu tabele, a u narednom kolu, u derbiju začelja, dočekaće poslednjeplasiranu ekipu Beovuka 72 iz Beograda, takođe sa samo jednom pobedom u dosadašnjem delu prvenstva.