Katastrofalan poraz kadeta Napretka

Postavljeno: 22.08.2021

Strelci Čukaričkog izrešetali su u Kruševcu mrežu kadeta Napretka i trijumfovali sa čak 7:0

Loše su ovu sezonu otvorili kadeti Napretka. Posle poraza koji su u prvom kolu doživeli u Požegi od Sloge (3:0), ozbiljno su nadigrani i na Mičetovom stadionu, gde ih je Čukarički deklasirao sa 7:0.

Mreža Kruševljana načeta je već u šestom minutu, kada „brđani“ preko Arsovića dolaze do ranog vođstva. Pola sata kasnije Radosavljević ga je udvostručio golom iz jedanaesterca.

Sa tim rezultatom se otišlo na poluvreme, da bi u drugom Čukarički propisno izrešetao mrežu Napretka. Najpre to čini Delibašić u 57. i 59. minutu, a zatim se u strelce upisuju i Mađarević u 75, Milojković u 78. i Stojanović, koji u 86. minutu sa bele tačke postiže konačnih 7:0 sa goste.

Napredak ostaje bez bodova i posle drugog kola. U trećem, kruševačke kadete očekuje teško gostovanje u Beogradu, gde ih dočekuje ekipa Partizana.