Aprilska izložba Likovnog kluba “Dimitrije Simić” otvorena je u Maloj sali Kruševačkog pozorišta i posvećena je nedavno preminuloj umetnici, Ljiljani Sirovatki, istoričarki umetnosti i jednoj od osnivačica Kluba
Na ovoj tradicionalnoj izložbi trideset pet umetnika je izložilo šezdeset radova. Prisutne je pozdravila i izložbu otvorila pomoćnica direktora KCK Violeta Kaplarević, naglasivši da se posetiocima nude radovi iz različitih oblasti primenjene i likovne umetnosti.
Na otvaranju je klavirskim kompozicijama nastupila Nina Grubić, učenica drugog razreda Muzičke škole „Stevan Hristić“



Izložba Kluba Dimitrije Simić u čast nedavno preminule Ljiljane Sirovatke
Aprilska izložba Likovnog kluba “Dimitrije Simić” otvorena je u Maloj sali Kruševačkog pozorišta i posvećena je nedavno preminuloj umetnici, Ljiljani Sirovatki, istoričarki umetnosti i jednoj od osnivačica Kluba Na ovoj tradicionalnoj izložbi trideset pet umetnika je izložilo šezdeset radova. Prisutne je pozdravila i izložbu otvorila pomoćnica direktora KCK Violeta Kaplarević, naglasivši da se posetiocima nude radovi iz različitih oblasti primenjene i likovne umetnosti. Na otvaranju je klavirskim kompozicijama nastupila Nina Grubić, učenica drugog razreda Muzičke škole "Stevan Hristić"
Rejting korisnika Budite prvi !