Inđija iznenadila Napredak u Kruševcu

Postavljeno: 30.11.2019

U 18. kolu Super lige Srbije Napredak pretrpeo neočekivani poraz, pred svojim navijačima, od Inđije sa 1:3

Napredak je u utakmicu ušao kao favorit, ali je na kraju, po deseti put u ovom prvenstvu, ostao bez bodova.

Inđija je došla do tri boda u Kruševcu posle preokreta. Vukadinović je doveo Napredak rano – već u sedmom minutu – u vođstvo, a preokret i pobedu Inđiji doneli su golovima u drugom poluvremenui Ilić, Milosavljev i Bastajić. Fudbaleri Inđije su tako prekinuli dvoipomesečni post, dok je Napredak ostao bez očekivanih bodova i dodatno iskomplikovao svoje stanje na tabeli.

Prvenstvo superligaša se nastavlja već u sredu, 4. decembra, kada će Napredak biti pred novim iskušenjem – gostuje u Beogradu ekipi Partizana.