“Gumarima” samo bod u Leskovcu

Postavljeno: 26.03.2022

U 19. kolu Srpske lige Istok Trajal je igrao nerešeno protiv Dubočice 2:2.

Duel bivših prvoligaša završen je bez pobednika u utakmici u kojoj je rivalima pripalo po jedno poluvreme i po jedan bod.

Trajal je poveo već u osmom minutu preko Golubovića, da bi u 40. Pavlović bio siguran u izvođenju penala. Bolju igru prvih 45 minuta gosti su tako krunisali sa solidnom prednošću, sa kojom se otišlo na odmor.

U nastavku utakmice Dubočica je bila bolji tim na terenu, a izmene u poslednjih pola sata donele su i rezultat domaćinu. Jovan Jovanović je najpre, u 74. minutu, prepolovio vođstvo “gumara”, da bi u samoj završnici meča doneo svom timu i izjednačenje.

Trajal će i posle ovog kola ostati prvi na tabeli, s obzirom da drugoplasirana Budućnost, koja dočekuje Pčinju iz Trgovišta, ima tri boda manje. U sledećem kolu, Trajal je slobodan.

GFK DUBOČICA – TRAJAL 2:2

Strelci: 0:1 Golubović u 8., 0:2 Pavlović u 40. iz jedananesterca, 1:2 J. Jovanović u 74., 2:2 J. Jovanović u 90. minutu. Stadion: Orion u Mrštanu, gledalaca: 400, sudija: Aleksandar Vukadinović (Niš), žuti kartoni: M. Mitrović (Dubočica), Savić, Aleksić (Trajal).

TRAJAL: Jordanov, Matejević, Jović (Dragićević), Golubović, Milisavljević (Milošević), Krstić, Savić (Pecić), Aleksić, Punoševac, Petrović, Pavlović.