Fudbaleri Trstenika podelili bodove u gostima sa Župom

Postavljeno: 02.11.2021

Od tri predstavnika Rasinskog okruga u Fudbalskoj Zoni Zapad, posle jedanaestog kola  najbolje plasirani je bivši srpskoligaš PPT Trstenik. Ekipa iz grada na Zapadnoj Moravi gostovala je Župi u Aleksandrovcu i osvojili bod 1:1.

Poveli su u 6. minutu preko Vesića i tako je završeno prvo poluvreme 0:1. Domaći su izjednačili u 53. pogotkm Ivanovića i susret je završen 1:1.

Treći klub ovog delan Pomoravlja Juhor je u Obrežu slavio protiv Jedinstva 3:2.
Trsteničani su na črtvrtom mestu sa sedam pobeda, remijem, tri poraza, 24 data i 13 primljenih golova.
Župa je na šestom mestu sa pet  pobeda, dve utakmice je odigrala nerešeno i doživela četiri poraza, sa  gol razlikom 24:16.
FK Juhor je zabeležio tri pobede i remi, sedam mečeva izgubio, postigao 15, a primio 35 golova i sa 10 bodova je četrnaesti na tabeli.
U konkurenciji 18 ekipa vodi SFS Borac iz Paraćina sa 34 boda.