Drugi poraz fudbalera Napretka

Postavljeno: 11.02.2023

TSC- Napredak 2:0 (2:0)

I jedan i drugi tim doživeli su poraz na startu Super lige Srbije.TSC iz Bačke Topole u gostima Novom Pazaru 2:1, kruševački Napredak na svom terenu od Partizana 0:1.

Očekivanja Kruševljana da će propušteno nadoknaditi danas u Bačkoj Topoli protiv trećeplasiranog tima u eliti TSC, koji slavi 110 godina postojanja, nisu se obistinila.Sve je završeno za sedam minuta. Golovima Ratkova 21. i Jovanovića u 28. minutu domaći tim je trijumfovao.

Novi sastav Napretka, nažalost, rezultatski je nastavio po starom. U dvadeset i prvom superligaškom izdanju Kruševljani su doživeli dvanaesti poraz i iz pet pobeda, četiri remija 17 datih i 24 primljena gola i 19 bodova trebalo bi da brinu za svoju sudbinu.

Što se ekipe TSC tiče sa skorom 12 trijumfa, 6 remija, 3 poraza, 37 postignutih gola i 14 primljenih golova  i 43 boda, najozbiljiniji su kandidati za treće mesto. Napredak je već u domenu borbe za goli superligaški život.