Bodovi i Trajalu i Meševu

Postavljeno: 30.10.2021

U nastavku srpskoligaškog prvenstva, Trajal i Meševo kao domaćini slavili su protiv Sloge iz Leskovca i Hajduk Veljka iz Negotina. Trajal ostao lider na tabeli bez izgubljene utakmice

Pobeda Trajala u Kruševcu protiv leskovačke Sloge (4:1) bila je očekivana, ali je do novih bodova trebalo doći na terenu. Posle prvih 45 minuta igre domaćini su imali dva gola prednosti, do koje su došli preko Golubovića i Aleksića. Rezultatski rasterećno ušlo se u drugo poluvreme, u kome su mreži Leskovčana zatresli još i Matejević i ponovo mladi Aleksić, tako da je na kraju bilo 4:1 za „gumare“, zasluženo i, kako rekosmo, očekivano.

Do važnih bodova došlo je i Meševo protiv Hajduk Veljka iz Negotina (2:1). Posle nerešenih 1:1 nakon prvoh 45 minuta igre, u nastavku utakmice ipak stu uspeli da dođu do gola koji im je doneo četvrtu pobedu u ovoj sezoni, pa su sa 14 bodova trenutnoi deseti tim na tabeli.

Trajal je zadržao lidersku poziciju na tabeli, sa osam pobeda, bez poraza i sa samo tri primljena gola i u sledećem, 13. kolu Srpske lige Istok, gostuje u Pirotu Radničkom. Meševo će u goste Rembasu u Resavici.