Bela stena najuspešnija na biciklističkom maratonu u Vlasotincu

Postavljeno: 25.10.2021

Kruševački biciklisti potvrdili renome odličnim nastupom na brdsko-biciklističkom maratonu u Vlasotincu

MTB Maraton „Vlasotince 2021“ je rekreativna brdsko-biciklistička trka, po prelepim šumskim, planinskim putevima i putevima Vlasotinačkog vinogorja, sa startom i ciljem u Vlasotincu. Vozilo se na planinama severno od Vlasotinca, kao i prošle godine, ali sa nešto izmenjenim rutama, sa zadatkom da se savlada 35 (mali) ili 58 kilometara (veliki maraton).

Biciklisti kruševačke Bele stene zabeležili su respektabilan nastup i poneli titulu najuspešnijeg kluba, osvojivši šest medalja.

Ivan Pantelić je bio najbolji u kategoriji preko 40. godina i drugi u generalnom plasmanu. Branislav Golubović je osvojio drugo mesto kategoriji preko 40. godina i treće mesto u generalnom plasmanu. Srboljub Golubović je bio treći u malom maratonu, dok je Miloš Mitrović zauzeo drugo mesto u kategoriji preko 30 godina.