Napredak poražen od Kolubare u Lazarevcu

Postavljeno: 04.05.2016

Fudbaleri Napretka u 25. kolu Prve lige Srbije, izgubili su rezultatom 3:1 od lazarevačke Kolubare

U vođstvo je u 7. minutu, prvi došao Napredak golom Ndiaye. Domaćini su golovima Raškovića u 39. i 45. minutu uspeli da naprave rezultatski preokret i na odmor odu sa prednošću od 2;1. U drugom poluvremenu Kolubara je povećala vođstvo u  57, minutu na 3:1, koje je uspela da sačuva do kraja utakmice.

Posle osiguranog plasmana u Super ligu Srbije, očigledno je da je igračima Napretka nedostajala motivacija za postizanje boljeg rezultata u Lazarevcu.

Timovi su nastupili u sledećim sastavima:

KOLUBARA:Matić, Radenković, Pilica, Spasojević, Ilić, Sinđić, Bubanja, Milošević, Peralović, Rašković, Stepanović

NAPREDAK:Petrović, Stančetić, Zonjić, Trajković, Projić, Šakić, Vulić, Ivelja, Nešović, Ndiaye, Sićkaruk

Utakmicu je vodio sudija Uroš Vuković iz Kragujevca.

U 26. kolu u nedelju 8. maja Napredak dočekuje ekipu Zemuna.