Napredak poražen u nadoknadi vremena

Postavljeno: 19.04.2017

FK Napredak je na otvaranju superligaškog plej-ofa, FK Napredak izgubio u Novom Sadu od Vojvodine sa 2:1

Pobedonosni gol domaći su postigli u 92. minutu kada je Nikola Trujić čini se iz ofsajd pozicije glavom iz velike blizine ubacio loptu u iza leđa golmana Napretka.

U prvom poluvremenu Vijvodina je imala blagu inicijativu koju je uspela da pretvori u rezultatsku prednost. U 44. minutu Filip Malbašić je iskosa sa leve strane iz šesnaesterca šutem pod prečku uspeo da savlada Petrovića i dovede Vojvodinu u vođstvo od 1:0. Ovim rezultatom se otišlo na odmor.

U drugom delu igre Napredak je iz svoje prve prave šanse uspeo da izjednači rezultat. U 63. minutu posle kornera, u ispred gola Vojvodine najbolje se snašao Nemanja Tubić i glavom Napretku doneo u tom trenutku iznednačenje.

Napredak u sledećem kolu doigravanja dočekuje u subotu Crvena zvezdu.