Napredak pobedom ka Superligi

Postavljeno: 24.04.2016

Napredak je u Kragujevcu na stadionu Čika Dača posle velike borbe i rezultatskih preokreta, uspeo da savlada domaćine Radnički 1923

Golom Miljuša u 12-om minutu, domaćini su poveli sa 1:0.

Kruševljani su  izjednačili golom Ndiaye u 21-om minutu i sa rezultatom 1:1 se otišlo na odmor.

Ndiaye je u 64.  minutu utakmice doveo goste u vođstvo.

Igrač Radničkog Nedeljković izjednačio je rezultat u 71-om minutu na 2:2.

Damnjanović je golom u 84. minuta postavio konačan rezultat 3:2 i doneo pobedu Napretku.

Utakmicu je sudio Ivan Stamenković, fudbalski sudija iz Kaluđerice pred oko 200 gledalaca na stadionu Čika Dačs u Kragujevcu.

RADNIČKI 1923: Najdanović (Kostić 69.), Nikolić, Živanović, Popović, Petrović, Aleksić, Stević, Trajković (Andrić 75.), Miljuš, Vilotijević (Nedeljković 52.), Urošević

NAPREDAK: Petrović, Zonjić, Miladinović, Frimpong, Projić (Sarajlin 81.), Gobeljić, Markoski, Vulić (Ivelja 74.), Beljić, Ndiaye (Nešović 88.), Damnjanović

U četvrtak, 28.04.2016. Napredak dočekuje ekipu Bačke. Utakmica počinje  u 16.30 časova.