Napredak pobedio Javor Matis

Postavljeno: 21.08.2016

U 6. kolu Super lige Napredak je kao domaćin savladao Javor Matis iz Ivanjice sa 3:1, poluvreme (2:1)

Golove za Napredak postigli su Vukmanović u 6, Simonović u 13 i Urošević u 83, dok je za goste pogodak postigao Đokić u 14 minutu.

Ovu pobedu posvećujemo našem kapitenu Jovanu Markoskom. Svi igrači, ceo stručni štab i svi zaposleni su u ovom momentu uz njega – izjavio je šef stručnog štaba Napretka Dragan Ivanović i ujedno čestitao svojim igračima na odličnoj igri, a igračima Javora zahvalio na fer odnosu.

Naime, kapiten Napretka Jovan Markoski zadobio je potres mozga u 16 minutu. Kolima hitne pomoći prevezen je u kruševačku bolnicu. Trenutno se dobro oseća, ali je zadržan preko noći na posmatranju.