Napredak ne posustaje

Postavljeno: 05.11.2016

Fudbaleri Napretka nastavili pobednički niz, savladali su u gostima ekipu Bačke rezultatom 1:3 (1:2)

Kruševljani su poveli već u petom minutu golom Vukanovića. Prednost je u 18 minutu udvostručio Ndiaje.

Domaćini su uspeli da pred kraj prvog poluvremena u 43 minutu smanje prednost i vrate neizvesnost u drugi deo susreta.

Napredak ne samo da je sačuvao prednost do kraja utakmice nego je i potvrdio pobedu još jednim golom koji je u 90 monutu postigao Petrović.

Posle ove pobede Napredak ozbiljno konkuriše za mesto na tabeli koje vodi u neko od evropskih takmičenja.

OFK BAČKA – NAPREDAK 1:3 (1:2)

Strelci: Luka Luković 43′ – Aleksa Vukanović 5′, Ibrahima Ndiaje 18′, Branimir Petrović 90′

Danas je odigrano šest od osam utakmica 15. kola Super lige Srbije, ostali rezultati su:

VOJVODINA – RADNIK 2:0 (0:0)
Strelci: Nikola Ašćerić 53′, Dejan Meleg (pen.) 69′

ČUKARIČKI – VOŽDOVAC 2:1 (1:0)
Strelci: Marko Docić 29′, (pen.) 54′ – Jovan Stojanović 88′

RAD – METALAC 1:1 (0:1)

Strelci: Marko Stanojević 69′ – Valberto Kaisedo 6′

SPARTAK – MLADOST 1:0 (1:0)
Strelci: Nemanja Milić 38′