Napredak – Inđija 1:1

Postavljeno: 16.04.2016

Fudbaleri Napretka igrali su danas nerešeno sa ekipom Inđije 1:1, pred oko 3000 gledalaca na stadionu Mladosti

Strelci su bili Miladinović u 64 minutu za domaćine i Vico u 78 za goste iz Inđije.

Predrag Marić, trener Inđije nije krio zadovoljstvo igrom svoje ekipe.

Potpuno različito smo igrali u prvom i drugom poluvremenu. U igru smo ušli sa dosta respekta prema Napretku, iz koga su rezultirale mnoge greške. Domaćin nam je pretio iz takvih situacija i stvorio mnoge kornere. Drugo poluvreme smo korektno odigrali i kada se sabere mislim da je rezultat realan. – rekao je Marić nakon utakmice.

Ivan Stefanović asistent trenera Napretka rekao je još u najavi kola da nas čeka težak meč, ali da su pre svega vremenski uslovi učinili svoje.

Inđija je igrala 4-4-4-1, stali su iza lopte i znali smo da mi našu šansu moramo tražiti iz prekida. Beljićev centar-šut nije išao,tako da smo se tokom poluvremena dogovorili da strpljivo čekamo svoju šansu. Nismo iskoristili raspoloženog Damnjanovića koji je odlično vladao loptom,a vreme je uticalo na obe ekipe. Na ovoj temperaturi je bilo teško igrati i jednoj i drugoj ekipi. Dali smo gol iz prekida, i onda je ušao Šakić da bi zatvorili igru,međutim desila se greška u samoj ekipi,Beljić nije stigao Vica, i primili smo gol. Idemo dalje.Prvi smo na tabeli,očekuje nas gostovanje u Kragujevcu i ndamo se da ćemo se vratiti na pobedonosni kolosek.Žao mi je što nismo pobedili zbog našeg šefa,koji je još uvek na bolovanju,a igrači su imali želje i volje da mu svojom pobedom poruče da ga očekuju – rekao je Stefanović.

NAPREDAK: Petrović, Zonjić, Miladinović, Frimpong, Projić, Gobeljić, Markoski (Ivelja 58), Vulić (Šakić 72), Beljić, Ndiaye,Damnjanović (Majdevac 78)

INĐIJA: Stanivuković, Kostić, Vico, Bosančić, Jović, Simunović (Nikolić 81), Todić, Jovanović, Dimitrov, Vujasin (Srbijanac 72), Knežević (Đokić 64)