Košarkaši Napretka pobedili i OKK Beograd

Postavljeno: 20.01.2017

U 14. kolu Košarkaške lige Srbije košarkaši domaće ekipe Napretka savladali goste ekipu OKK Beograda sa 20 poena razlike

Rezultat je na kraju meča glasio 75:55 za Napredak po četvrtinama  (26:16, 11:12, 20:6, 18:21).

U domaćem taboru istakao se Marko Jeremić koji je za 29 minuta provedenih u igri postigao 15 pogodaka, imao 3 skoka, 3 asistencije i jednu blokadu, kao i Vojkan Mičić sa 5 poena, 9 skokova i 5 asistencija.

Janjić Dejan je postigao 11 poena, Milan Marković 10 i Jawan Davis 9.

Kod gostiju najefikasniji je bio Aleksej Nešović sa 17 pogodaka.

Napredak trenutno posle 14 odigranih utakmica, na tabeli sa 8 pobeda i 6 poraza zauzima 6. mesto sa 22 boda.

U sledećem kolu Kruševljani su po treći put zaredom domaćini. Dočekuju 28. januara ekipu Mladosti Admiral iz Beograda koja ima samo bod manje od Napretka ali i jednu utakmicu manje odigranu.